Doświadczenie

Pomogę Państwu zrealizować każdy projekt

JEDYNYM OGRANICZENIEM JEST NASZA WYOBRAŹNIA

Biżuteria wykonywana ręcznie jest czymś bardzo osobistym.

Stworzenie biżuterii według własnego projektu to idealny wariant dla osób kreatywnych, które chciałyby mieć lub podarować produkty absolutnie wyjątkowe. 

Podejmuję się również prac związanych z odrestaurowaniem starej, zabytkowej biżuterii.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy można wykorzystać własny materiał?

Oczywiście, mogą Państwo rozliczyć się własnym materiałem.
Można go dostarczyć w dniu składania lub odbioru zamówienia.
Sprawdzimy próbę oraz wagę złomu i pobierzemy dokładnie tyle, ile zostanie wykorzystane do Państwa zlecenia. Możliwe jest również odsprzedanie większej ilości materiału. W takim wypadku kwota za złom zostanie odliczona od kosztu końcowego zlecenia.

Czy mogę zobaczyć projekt biżuterii przed jej zamówieniem?

Przy tworzeniu biżuterii opieram się na przedstawionych przez Państwa zdjęciach, rysunkach, opisach oraz własnej wiedzy.

Czy na biżuterii można wykonać grawerunek?

Oczywiście, dzięki współpracy z doskonałym grawerem możemy spełnić Państwa oczekiwania w zakresie grawerowania ręcznego, które jest nie tylko piękne, ale również bardzo trwałe, jak również możliwe jest grawerowanie mechaniczne i wykonane laserem.

Czy do zamówionej biżuterii otrzymam certyfikat?

Do każdego zamówionego produktu z kamieniami szlachetnymi otrzymają Państwo w cenie certyfikat, w którym przez rzeczoznawcę zostaną opisane wszystkie szczegóły dotyczące wyrobu, materiału oraz znajdujących się w nim kamieni.

International Diamond Week

Na początku 2020 r. zostałem zaproszony przez organizatorów targów International Diamond Week w Tel Avivie do wzięcia w nich udziału wraz z grupą polskich rzeczoznawców ze Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich. Moja Firma została wyróżniona wpisem jako oficjalny partner targów diamentów. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki życzliwości organizatorów targów posiadam dostęp online do bazy kamieni i firm oferujących kamienie szlachetne. Dzięki temu jestem w stanie zakupić potencjalnie każdy kamień na życzenie klienta. 

Muzeum Okręgowe w Koninie

 

 

 

 

 

 

 

Mam zaszczyt jako firma jubilerska współpracować w Muzeum Okręgowym w Koninie.  Muzeum to dysponuje dużymi zbiorami zabytkowej biżuterii, skatalogowanej profesjonalnie przez Panią Małgorzatę Szuman-Gorczycę.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki uprzejmości Dyrekcji Muzeum Okręgowego w Koninie oraz niezwykłej życzliwości Pani kustosz Małgorzaty Szuman-Gorczycy mieliśmy możliwość wzbogacenia naszej wiedzy o zabytkowej biżuterii i technikach jej wytwarzania.