Antykwariat Jubilerski

Antykwariat to idealne miejsce na sprzedaż Państwa biżuterii.

Pomagam Państwu w zakupie nietypowych, pięknych i unikatowych wyrobów, biżuterii z historią, której próżno szukać w sklepach, oferujących wyroby seryjne. 

Do antykwariatu przyjmuję tylko wybrane produkty, pasujące do oczekiwań wyrafinowanych Klientów. Decyzję o nawiązaniu współpracy podejmuję po uprzednim obejrzeniu biżuterii w pracowni.
Wycenę dokonuje dyplomowany rzeczoznawca i stanowi ona przedmiot negocjacji. Wypłata dla Klienta (właściciela biżuterii) następuje 14 dni po sprzedaży.

Powierzoną biżuterię, przed ekspozycją w sklepie: czyszczę, naprawiam i nadaję jej nowego, pięknego blasku.


Zgodnie z art. 4 ustawy z dnia 1 kwietnia 2011 r. – Prawo probiercze (Dz. U. Nr 92, poz. 529), wyroby z metali szlachetnych mogą być, wprowadzane do obrotu i być przedmiotem obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli są oznaczone polskimi cechami probierczymi lub posiadają świadectwo badania.

Szczegółowe wymagania dla wyrobów z metali szlachetnych zgłaszanych do badania i oznaczania cechami probierczymi, tryb zgłaszania oraz metody badania tych wyrobów; opisy i graficzne wizerunki cech probierczych odpowiadające poszczególnym rodzajom cech oraz znaku „MET” i kasownika; wzory świadectw badania; sposoby oznaczania wyrobów z metali szlachetnych cechą probierczą i znakiem „MET” oraz sposoby usuwania albo kasowania cech probierczych lub oznaczeń liczbowych określa Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 31 maja 2012 r. w sprawie wyrobów z metali szlachetnych (Dz. U. z 2012 r. poz., 681).

 

Dlaczego warto odwiedzić antykwariat jubilerski?

  • Antykwariat to skuteczna metoda sprzedaży
  • Zapewniamy kupującym i sprzedającym bezpieczeństwo transakcji
  • Wyceną wyrobów zajmuje się doświadczony ekspert
  • W tej samej lokalizacji pracuje od ponad 15 lat
  • Cieszę się zaufaniem wielu zadowolonych klientów
  • Biżuteria przed ekspozycją podlega odświeżeniu lub naprawie, tak, aby jej urok cieszył kolejne pokolenia